Публичный договор
Loading... (0%)
Главная Как подготовить кожу к лету

Данилюк Инна Ивановна

Як же підготувати шкіру до літа? Які косметологічні процедури можна, а які не можна?Існує думка, що більшість косметологічних  процедур проводять тільки в холодну пору року, а влітку  шкіра повинна «відпочивати». Але це зовсім не так. У теплу пору року шкіра потребує особливого догляду. УФО негативно впливає на стан шкіри, під дією УФО шкіра пересихає, зневоднюється, стає тоншою, з’являються пігментні плями, шкіра жирніє, з’являються вугрі.Як цього уникнути? І які все-таки процедури можна і потрібно робити?1.Чистка шкіри обличчя. Найпопулярніша процедура, яку обов’язково робити влітку. У спеку пори розкриваються і стають «воротами» для пилу, бруду, бактерії розмножуються, косметика тече, пори забиваються, але процедура чистки має бути максимально легкою, ультразвукова чистка як правило найбезпечніша.Не можна: лазерну шліфовку, пілінги глибокі, чистити шкіру грубими скрабами, мікродермобразія,наносити на обличчя косметику з АНА-кислотами, ретиноїдами, користуватися спиртовими тоніком, «болтушками».Можна і потрібно: очищуючі пінки і муси, ніжні скраби, крем з SPF захистом, крем легких текстур, обов’язково крем під очі.
  1. Зволожуючі процедури:
-професіональні  догляди (маски, сироватки, ампули під фонфору, мікротоки)-біоревіталізація, мезотерапію можна проводити з умовою, що пацієнт не буде перебувати на активному сонці до 7-10 днів і буде користуватися SPF захистомБіоревіталізація-це глибоке зволоження шкіри, її внутрішнього шару — гіподерми. Влітку разом з інтенсивним потовиділенням шкіра втрачає дуже багато рідини. Що призводить до зневоднення.Мезотерапія і біоревіталізація допомагають запобігти старінню шкіри, але потрібно пам’ятати що дані процедури проводяться мінімум за два тижні до майбутньої відпустки.
  1. Одна з найбільш популярних процедур на початку літа це ін’єкції диспорта, вони допомагають дуже швидко усунути дрібні мімічні зморшки і допомагають впоратися з підвищеним потовиділенням
  2. Мезотерапія з відбілюючим ефектом. За кілька тижнів до активного сонця слід провести 4-6 процедур вибілюючої мезотерапії, яка допомагає освітлити вже наявні пігментні плями і запобігти новим, тому що діє на вироблення меланіну. Ця процедура особливо показана для людей з гіперпігментацією.
БУДЬТЕ красиві!
Пн-Сб 08:00-20:00 Вс 09:00-14:00
ул. И. Крамского, 9 карта проезда
Акция! Консультация проктолога всего 255 грн. Запишитесь сегодня. Подробнее
Hello. Add your message here.