(044) 204 40 40 •(044) 284 00 00

БАЛАНОПОСТИТ

Баланопостит вважається найпоширенішим захворюванням у чоловіків, яке передається статевим шляхом.

Баланопостит – це запалення голівки члена (баланіт) і внутрішнього листка крайньої плоті (постит). Дуже часто баланопостит розвивається на тлі ослабленого організму, який дуже чутливий в цей період до інфекцій різного роду.

Симптоми і ознаки захворювання

 

Фахівці поділяють ознаки баланопостіта на 3 стадії.

• Ураження шкірного покриву незначні. З’являється свербіж, різі, печіння в голівці статевого члена, почервоніння, припухлість.

• Відбуваються зміни в шкіряному покриві голівки. З’являється сухість, тріщини, виразки на голівці. При оголенні проявляються хворобливі відчуття.

• Починають з’являтися патологічні виділення. У цій стадії смегма виділяється дуже інтенсивно, з’являються гнійні виділення, іноді підвищується температура, слабкість.

Якщо ви помітили у себе які-небудь із зазначених вище симптомів, то слід негайно звернутися до лікаря.

По тому, як протікає хвороба, лікарі виділяють такі форми баланопоститу:

• Катаральний баланопостит – проста форма.

Симптоматика: набряк, почервоніння, вологе розм’якшення, після чого починають формуватися ерозійні вогнища, що супроводжується відчуттям печіння і свербінням.

• Ерозивно форма.

Симптоматика: з’являються ділянки змертвілого епітелію, що викликає ерозії великого розміру, які супроводжуються сильним болем.

• Гангренозная форма.

Симптоматика: загальна слабкість, лихоманка, починають з’являтися глибокі гнійні виразки, які заживають дуже повільно. Як правило, у подальшому розвивається фімоз.

Діагностика захворювання

 

Перед основним лікування треба здати аналіз на сифіліс, для виключення цієї хвороби. Також при діагностиці баланопоститу нерідко діагностують цукровий діабет, тому що висока концентрація цукру в сечі може викликати баланопостит. Як тільки рівень цукру стабілізується, то хвороба піддається швидкому лікуванню. За допомогою аналізів виявляють точну причину і форму захворювання, від чого, власне і залежить подальше лікування.

Ускладнення захворювання

 

Існують також інші фактори для розвитку хвороби: відсутність необхідної гігієни, вузька крайня плоть, травми статевого члена, присутність гнійних виділень із статевого члена. Все це призводить до запалення, і якщо не вживати ніяких заходів, то це призведе до тяжких ускладнень. Фімоз і новоутворення на голівці статевого члена – це одне з найтяжких наслідків.

Лікування захворювання

 

Лікування призначає лікар. Це може бути антибактеріальна терапія, або навіть хірургічне втручання. Операцію по обрізанню крайньої плоті проводять у випадках хронічного баланопоститу, коли вже хворобу називають фімозом.

При лікуванні баланопоститу важливо спостерігатися у лікаря-уролога, і також притримуватися наступних рекомендацій:

• Підвищена особиста гігієна.

• Всі інфекції слід усувати антисептиками.

• Підвищення імунітету.

Методи профілактики захворювання

 

Профілактикою баланопостіту є:

• дотримання гігієни;

• індивідуальні засоби захисту;

• своєчасний огляд у лікаря-уролога не менш ніж один раз на рік.

Ваше здоров’я завжди понад усе, тому важливо при виявленні будь-яких ознак баланопоститу терміново звернутися до фахівця. У медичній клініці ilaya ви можете записати на прийом до уролога. У нас працюють фахівці вищого класу, які нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть вам вирішити ваші проблеми. Звертаючись до нашої клініки, ви тримаєте ваше здоров’я у надійних руках!

Відео напряму



Пн. – Пт. 08:00 – 20:00
Сб. 08:00 - 16:00
Запись на прием
Пожалуйста, ознакомьтесь с политикой конфиденциальности